Börje Sandelin

Börje Sandelin
Börje Sandelin

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SANDELIN, Börje (1926-1970): Solnedgång i Grekland, signerad och numrerad Sandelin 4/35, etsning, 23x20 cm

279183

2014-11-22