Munkpanna Nore Eklund

Munkpanna Nore Eklund
Munkpanna Nore Eklund
Munkpanna Nore Eklund
Munkpanna Nore Eklund

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MUNKPANNA, koppar, 1800-tal, längd ca 57 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279192

2014-11-22