Skulptur Margareta Lewkowicz

Skulptur Margareta Lewkowicz
Skulptur Margareta Lewkowicz
Skulptur Margareta Lewkowicz
Skulptur Margareta Lewkowicz
Skulptur Margareta Lewkowicz
Skulptur Margareta Lewkowicz
Skulptur Margareta Lewkowicz
Skulptur Margareta Lewkowicz

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, stengods, Margareta Lewkowicz, unik, monogramsignerad ML i godset, samt i granitsockel, föreställande häst, med förgylld man, höjd ca 26 cm

279218

2014-11-22