Bestick Gunnar Cyrén "Nobel"

Bestick Gunnar Cyrén
Bestick Gunnar Cyrén
Bestick Gunnar Cyrén
Bestick Gunnar Cyrén
Bestick Gunnar Cyrén
Bestick Gunnar Cyrén

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FISKBESTICK, 22 dlr, UPPLÄGGNINGSBESTICK, 1 par, Gunnar Cyrén för Gense, förgyllt rostfritt stål, "Nobel guld", bestående av 11 gafflar 11 knivar

Bruksslitage

279220

2014-11-23