Tallrikar porslin Kina

Tallrikar porslin Kina
Tallrikar porslin Kina
Tallrikar porslin Kina
Tallrikar porslin Kina
Tallrikar porslin Kina
Tallrikar porslin Kina
Tallrikar porslin Kina
Tallrikar porslin Kina
Tallrikar porslin Kina
Tallrikar porslin Kina
Tallrikar porslin Kina
Tallrikar porslin Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 2 st, 1700-tal, FAT, 1800-tal, porslin, Kina, dekor i famille rose samt emaljfärger, motiv av blommor fåglar samt insekter, diameter 22-23,5 cm

Smärre nag samt dekor slitage

279229

2014-11-23