Rivjärn Nore Edlund

Rivjärn Nore Edlund
Rivjärn Nore Edlund
Rivjärn Nore Edlund
Rivjärn Nore Edlund

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RIVJÄRN, mässing, 17/1800-tal, dekor av blommor, höjd ca 21 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

Lagning

279267

2014-11-23