Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SCHLYTER, Ulf (Ulv) (Född 1957): Djurfigurer, bemålat glas, monterat i 3 delat fönster, en signerad och daterad Ulv Schlyter-95, vardera 40x40, fönstermått 137x49 cm
279279
2014-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här