Ulf Schlyter glasmålningar

Ulf Schlyter glasmålningar
Ulf Schlyter glasmålningar
Ulf Schlyter glasmålningar
Ulf Schlyter glasmålningar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SCHLYTER, Ulf (Ulv) (Född 1957): Djurfigurer, bemålat glas, monterat i 3 delat fönster, en signerad och daterad Ulv Schlyter-95, vardera 40x40, fönstermått 137x49 cm

279279

2014-11-23