Ljuster Nore Edlund

Ljuster Nore Edlund
Ljuster Nore Edlund
Ljuster Nore Edlund
Ljuster Nore Edlund

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LJUSTER, 17/1800-tal, smide, längd ca 32, bredd 26 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279280

2014-11-23