Ljuster Bengt Nore

Ljuster Bengt Nore
Ljuster Bengt Nore
Ljuster Bengt Nore
Ljuster Bengt Nore

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSTER, 17/1800-tal, smide, längd ca 28, bredd 44 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279281

2014-11-23