Susan Rothenberg färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROTHENBERG, Susan(född 1945 USA): Abstrakt komposition, färglitografi, signerad S Rotheburg-84, 10/38, bladmått 100x78 cm

279283

2014-11-23