Ljuster Nore Edlund

Ljuster Nore Edlund
Ljuster Nore Edlund
Ljuster Nore Edlund
Ljuster Nore Edlund

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSTER, 2 st, 17/1800-tal, smide, längd ca 32/22, bredd 35/13 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279284

2014-11-23