Käthe Kollwitz etsning

Käthe Kollwitz etsning
Käthe Kollwitz etsning
Käthe Kollwitz etsning
Käthe Kollwitz etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

KOLLWITZ, Käthe (1867-1945): Betendes Mädchen, 1892, osignerad etsning, akvatint och torrnål, 19x15 cm
Litteratur: Knesebeck 14, Klipstein 11

279285

2014-11-22