Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
KOLLWITZ, Käthe (1867-1945): Betendes Mädchen, 1892, osignerad etsning, akvatint och torrnål, 19x15 cm
Litteratur: Knesebeck 14, Klipstein 11
279285
2014-11-22