Otte Sköld oljemålning

Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÖLD, Otte (1894-1958): Båthamn, stämpelsignerad Otte S, olja på pannå, 63x76 cm,
Påskrift a tergo: Originalmålning av Otte Sköld / Arna Sköld

279292

2014-11-23