Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÖLD, Otte (1894-1958): Båthamn, stämpelsignerad Otte S, olja på pannå, 63x76 cm,
Påskrift a tergo: Originalmålning av Otte Sköld / Arna Sköld
279292
2014-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här