Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KOLLWITZ, Käthe (1867-1945): Selbstbildnis, 1912, signerad Käthe Kollwitz, etsning och torrnål, 13,7x9,8 cm
Litteratur: Knesebeck 223, Klipstein 203
279293
2014-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här