Bessman Nore Edlund

Bessman Nore Edlund
Bessman Nore Edlund
Bessman Nore Edlund
Bessman Nore Edlund
Bessman Nore Edlund
Bessman Nore Edlund

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

BESSMAN, 4 st, märkta 1832/1851/-81/1899, med svarvade trähandtag, längd ca 71-87 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

Bruksslitage

279294

2014-11-23