Fåtöljer med röd klädsel
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, barockstil, 1900-talets senare del, röd kläsel, lösa sittplymåer, svarvat underrede i betsad ek, sitthöjd ca 45 totalhöjd ca 105 bredd ca 76 djup 70 cm
Bruksslitage
279297
2014-11-23