Fåtöljer med röd klädsel

Fåtöljer med röd klädsel
Fåtöljer med röd klädsel
Fåtöljer med röd klädsel
Fåtöljer med röd klädsel
Fåtöljer med röd klädsel
Fåtöljer med röd klädsel
Fåtöljer med röd klädsel
Fåtöljer med röd klädsel
Fåtöljer med röd klädsel
Fåtöljer med röd klädsel
Fåtöljer med röd klädsel
Fåtöljer med röd klädsel

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, barockstil, 1900-talets senare del, röd kläsel, lösa sittplymåer, svarvat underrede i betsad ek, sitthöjd ca 45 totalhöjd ca 105 bredd ca 76 djup 70 cm

Bruksslitage

279297

2014-11-23