Krus Nore Edlund

Krus Nore Edlund
Krus Nore Edlund
Krus Nore Edlund
Krus Nore Edlund
Krus Nore Edlund
Krus Nore Edlund
Krus Nore Edlund
Krus Nore Edlund

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

KRUS, 6 st, Rörstrand, vitglaserade med blomdekor i blått, höjd ca 8-21 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

Ett krus med nagg o skadad hänkel

279328

2014-11-23