Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
KRUS, 6 st, Rörstrand, vitglaserade med blomdekor i blått, höjd ca 8-21 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö
Ett krus med nagg o skadad hänkel
279328
2014-11-23