Kalenderdosor dosor Nore Edlund

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KALENDERDOSOR, 3 st, DOSOR, 2 st, mässing, 18/1900-tal, längd 9,5-13 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279332

2014-11-23