Dosor Nore Edlund

Dosor Nore Edlund
Dosor Nore Edlund
Dosor Nore Edlund
Dosor Nore Edlund
Dosor Nore Edlund
Dosor Nore Edlund
Dosor Nore Edlund
Dosor Nore Edlund
Dosor Nore Edlund
Dosor Nore Edlund

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 2 st, 17/1800-tal, mässing resp mässin/koppar, varav en med jaktmotiv, längd ca 13 resp 15,5 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279335

2014-11-23