Hämtare Nore Edlund

Hämtare Nore Edlund
Hämtare Nore Edlund
Hämtare Nore Edlund
Hämtare Nore Edlund
Hämtare Nore Edlund
Hämtare Nore Edlund

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄMTARE, 2 st, koppar, 1800-tal, varav en märkt HPS, höjd ca 33 resp 34
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279339

2014-11-23