Bulkrukor Nore Edlund

Bulkrukor Nore Edlund
Bulkrukor Nore Edlund
Bulkrukor Nore Edlund
Bulkrukor Nore Edlund

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BULKRUKOR, 3 st, koppar, 1800-tal, höjd ca 23-30 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

En överkant med bristning

279343

2014-11-23