Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, svartlackerat, med dekor av figurscener av stenar, höjd ca 125, 87x49 cm

Smärre ytskador, en lös beslagsdel finns att avhämta vid Utlämningen

279358

2014-11-23