Vitrinskåp 1800-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, 2-delat, 1800-talets första hälft, vitrinöverdel med spröjsade dörrar, mässingsbeslag, underdel med lådor samt snedklaff med bakomliggande inredning i form av mindre lådor, höjd ca 210, 122x48 cm
Senare bemålat samt omarbetat, sprickor
279359
2014-11-23