Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
AMPEL, empirestil, 1900-talets första hälft, mässing och bemålad plåt, för 6 ljus, insidan med 3 elektriska ljuskällor, avslutad i pinjekotte, diameter 53 cm
Slitage
279379
2014-11-23