Ampel i empirestil

Ampel i empirestil
Ampel i empirestil
Ampel i empirestil
Ampel i empirestil
Ampel i empirestil
Ampel i empirestil
Ampel i empirestil
Ampel i empirestil

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

AMPEL, empirestil, 1900-talets första hälft, mässing och bemålad plåt, för 6 ljus, insidan med 3 elektriska ljuskällor, avslutad i pinjekotte, diameter 53 cm

Slitage

279379

2014-11-23