Bockbord Nore Edlund

Bockbord Nore Edlund
Bockbord Nore Edlund
Bockbord Nore Edlund
Bockbord Nore Edlund
Bockbord Nore Edlund
Bockbord Nore Edlund
Bockbord Nore Edlund
Bockbord Nore Edlund
Bockbord Nore Edlund
Bockbord Nore Edlund

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

BOCKBORD, 1700-tal, furu, bemålat, med låda i sargen, höjd 70, 100x58 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

Renoverat, kompletterat

279380

2014-11-23