Kakformar Nore Edlund

Kakformar Nore Edlund
Kakformar Nore Edlund
Kakformar Nore Edlund
Kakformar Nore Edlund
Kakformar Nore Edlund
Kakformar Nore Edlund

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAKFORMAR, 36 st, 1800-tal, koppar, monterade i ram, ramens yttermått ca 79x59
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279383

2014-11-23