Erik Tryggelin oljemålning
2014-11-23
279391
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Vadstena, signerad och daterad E Tryggelin 26-26/111934, olja på pannå, 31x41 cm