Skrivbor di gustaviansk stil

Skrivbor di gustaviansk stil
Skrivbor di gustaviansk stil
Skrivbor di gustaviansk stil
Skrivbor di gustaviansk stil
Skrivbor di gustaviansk stil
Skrivbor di gustaviansk stil
Skrivbor di gustaviansk stil
Skrivbor di gustaviansk stil
Skrivbor di gustaviansk stil
Skrivbor di gustaviansk stil
Skrivbor di gustaviansk stil
Skrivbor di gustaviansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, fanerat i mahogny, mässingsbeslag, lådor, skiva delvis klädd i grönt läder, mässingsskodda avslut, höjd 75, 135x84 cm

Kuntoraportti

Slitage, skiva med märken

279396

Päivämäärä:

2014-11-23