Skrivbor di gustaviansk stil
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, fanerat i mahogny, mässingsbeslag, lådor, skiva delvis klädd i grönt läder, mässingsskodda avslut, höjd 75, 135x84 cm
Kuntoraportti
Slitage, skiva med märken
279396
Päivämäärä:
2014-11-23