Akvarell med jaktscen

Akvarell med jaktscen
Akvarell med jaktscen
Akvarell med jaktscen
Akvarell med jaktscen

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fransk jaktscen, monogramsignerad och daterad C W 185?, akvarell med täckvitt, 19x22 cm, märkt a tergo Marie Lagerbielke

279411

2014-11-24