Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
SHONBORN, John-Lewis (1852-1931): Hästporträtt "Laversine Sept 1904", signerad LJ Shonborn, olja på duk, ca 39x47 cm
279420
2014-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här