Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WALLIN, Ellis (1888-1972): Domkyrkan Upsala, signerad och daterad Ellis Wallin -48, olja på duk 55x67 cm
279426
2014-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här