Pall funkis 1930-tal

Pall funkis 1930-tal
Pall funkis 1930-tal
Pall funkis 1930-tal
Pall funkis 1930-tal
Pall funkis 1930-tal
Pall funkis 1930-tal
Pall funkis 1930-tal
Pall funkis 1930-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALL, funkis 1930-tal, förkromat stålrör, höjd ca 47 cm

Slitage

279435

2014-11-24