Bordslampor porslin Kina

Bordslampor porslin Kina
Bordslampor porslin Kina
Bordslampor porslin Kina
Bordslampor porslin Kina
Bordslampor porslin Kina
Bordslampor porslin Kina
Bordslampor porslin Kina
Bordslampor porslin Kina

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, porslin, Kina, 1800/1900-tal, ombyggda från penselvaser, dekor i emaljfärger med motiv av landskap, höjd med skärm ca 60 cm

Sprickor och ytskador, hål för sladd

279437

2014-11-26