Barnbyrå Nore Edlund

Barnbyrå Nore Edlund
Barnbyrå Nore Edlund
Barnbyrå Nore Edlund
Barnbyrå Nore Edlund
Barnbyrå Nore Edlund
Barnbyrå Nore Edlund
Barnbyrå Nore Edlund
Barnbyrå Nore Edlund

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNBYRÅ, furu, 1800-tal, höjd ca 64, 51x27 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

Listdel saknas

279441

2014-11-24