Barskåp 1950/60-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, 1950/60-tal, teak, med spegelinredning samt belysning, skyltmärkt Förenades möbler Linköping, höjd 135, 90x40 cm, nyckel finns
Nyckel finns att hämta på utlämningen, bruksslitage
279442
2014-11-24