Barskåp 1950/60-tal

Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal
Barskåp 1950/60-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, 1950/60-tal, teak, med spegelinredning samt belysning, skyltmärkt Förenades möbler Linköping, höjd 135, 90x40 cm, nyckel finns

Nyckel finns att hämta på utlämningen, bruksslitage

279442

2014-11-24