Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BAGGE, Eva (1871-1964): Porträtt, signerad Eva Bagge, olja på duk, 55,5x50,5 cm
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, nr 7864
Slitage och ojämnheter, nålstick, färgbortfall
279448
2014-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här