Eva Bagge oljemålning

Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning
Eva Bagge oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BAGGE, Eva (1871-1964): Porträtt, signerad Eva Bagge, olja på duk, 55,5x50,5 cm
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, nr 7864

Slitage och ojämnheter, nålstick, färgbortfall

279448

2014-11-24