Eva Bagge oljemålning
2014-11-24
279448
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BAGGE, Eva (1871-1964): Porträtt, signerad Eva Bagge, olja på duk, 55,5x50,5 cm
PROVENIENS: Gösta Stenmans samling, nr 7864
Slitage och ojämnheter, nålstick, färgbortfall