Tyko Sallinen akvarell

Tyko Sallinen akvarell
Tyko Sallinen akvarell

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALLINEN, Tyko (Finland, 1879-1955): Bybild, signerad och daterad Sallinen -27, akvarell, 26,5x37 cm
Proveniens: Gösta Stenmans samling, nr 3607

279450

2014-11-24