John Haavs-Jonson oljemålning
2014-11-24
279454
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HAAVS-JONSSON, John (1915-68): Stilleben i fönster, olja på duk, signerad, 50x89 cm