Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LUNDSTRÖM, Knut (1892-1959): Motiv från Skagen, signerad Knut Lundström Skagen, olja på pannå, 46x65 cm
Krackeleringar, färgbortfall.
279459
2014-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här