Fåtölj 1940-tal

Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal
Fåtölj 1940-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, Flemming Lassen-typ, Danmark, klädda i ljusgrön plysch

Slitage

279466

2014-11-24