Stolar Farstrup
Valmis
2014-11-24
279472
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta Farstrup Danmark, klädda i Josef Frank tyg "Manhattan" för firma Svenskt Tenn
Omklädda, slitage