Stolar Farstrup

Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup
Stolar Farstrup

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta Farstrup Danmark, klädda i Josef Frank tyg "Manhattan" för firma Svenskt Tenn

Omklädda, slitage

279472

2014-11-24