Klubbat för:
6 000 SEK
8 000 SEK
TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Karlbergskanalen, signerad och daterad 25/3 1936-43, olja på pannå, 37x50 cm
spikhål i hörnen
279500
2014-11-24