Mortel Nore Edlund

Mortel Nore Edlund
Mortel Nore Edlund
Mortel Nore Edlund
Mortel Nore Edlund

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MORTEL, 17/1800-tal, gjutjärn, med hänklar, märkt HF (Hällefors Bruk), höjd ca 21, stötens/pistillens längd 28 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279504

2014-11-24