Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVSKÅP, 1700-tal, barock, vitmålat, två delar, höjd 217, 105x55 cm
Lås saknas till överdelen, draghandtag saknas, nyckel saknas, senare bemålat, skador
279506
2014-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här