Skrivskåp 1700-tal

Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal
Skrivskåp 1700-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVSKÅP, 1700-tal, barock, vitmålat, två delar, höjd 217, 105x55 cm

Lås saknas till överdelen, draghandtag saknas, nyckel saknas, senare bemålat, skador

279506

2014-11-24