Sil Nore Edlund

Sil Nore Edlund
Sil Nore Edlund
Sil Nore Edlund
Sil Nore Edlund

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIL, koppar, 1800-tal, krok för upphängning, längd ca 53 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

279507

2014-11-24