Bengt Ellis oljemålning
2014-11-24
279533
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ELLIS, Bengt (1923-2007): "Keramikförsäljare, Marocko", signerad Ellis, olja på duk, 34x64 cm